KONST / Litografier / Färglitografi 16152005
nr 1615 2005
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Erik-Petters bod signerad, numrerad pt 1980, daterad med dedikation. Färglitografi, bildmått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:47:39
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson